koperta ul. Bełżycka 74A,           24-220 Niedrzwica Duża

  telefon  570 560 773, 608 828 634    mail lubhaft@onet.pl

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nasza firma specjalizuje się w następujących technologiach zdobienia:   

   •    haft komputerowy  

   •    sublimacja   

   •    folia flex

Haft komputerowy jest metodą znakowania wszystkich rodzajów odzieży. Należy do najtrwalszych i ekskluzywnych technik zdobienia odzieży.  Nie wymaga stosowania specjalnych technik prania i możemy ją stosować do prawie wszystkich rodzajów materiałów.

W każdym przypadku dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta i konkretnego projektu. Nasza hafciarnia korzysta z najlepszych nici, które nie tracą kolorów i nawet po kilku praniach zachowują swoje właściwości.

Na cenę haftu bezpośredni wpływ mają nakład oraz powierzchnia haftowanego wzoru. Każdy projekt przed znakowaniem należy przygotować w specjalnym programie graficznym, dlatego w przedstawianej wycenie zawsze uwzględniony jest już koszt przygotowania.

Sublimacja jest to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nanoszenia na odzież sportową: koszulki, spodenki, topy itp.

Jest to proces chemiczny, w którym barwnik na trwałe wnika w struktury materiału. W związku z tym, jest odporna na wielokrotne pranie i niemal niewyczuwalna w dotyku. Technika ta, nie wymaga ponoszenia kosztów przygotowań, dzięki temu jest opłacalna zarówno dla niewielkich, jak i dużych nakładów. Cenę definiuje jedynie wielkość grafiki oraz łączny nakład zamówienia.

Sublimacja jest metodą znakowania, którą najczęściej wybierają sportowcy, czy osoby biorące udział w maratonach. Jest ona nie tylko trwała, lecz co najważniejsze, przepuszcza powietrze. Zapewnia pełny komfort użytkowania.

Folia flex to metoda, która świetnie nadaje się  znakowania jednokolorowych wzorów na koszulkach odzieży roboczej, kurtkach, torbach itp. Folia jest bardzo cienka i elastyczna dzięki czemu dostosowuje się do materiału. Bardzo dobrze wygląda nadając odzieży indywidualny wygląd.

Cena folii flex uzależniona jest od wielkości znakowanego pola oraz łącznego nakładu zamówienia.